Velká výroční porota

Výroční porota Stavba roku střední Čechy

Velká výroční porota se sešla ve východním křídle zámeckého paláce a po úvodním vystoupení spolkového předsedy Aleše Zahajského hlasování za organizační výbor řídil triumvirát gremiální viceprezident Jan Dufek, ředitel školy Jindřich Synek a průmyslník Pavel Kolář. Hlasovací lístky odevzdalo místopředsedkyni měšťanského výboru Janě Zahajské 32 porotců z řad odborných pedagogů stavební školy, referentů stavebního úřadu a představitelů různých profesí jako např. hygienička Marta Havlíčková, ředitel finančního úřadu Josef Herel, projektant Martin Škorpík, laureáti Jarmila Pavlíčková a Petr Adámek, starostové Miroslav Kaisler a Bohuslav Machůrka, ekonom Karel Sova nebo inspektor Jiří Hnilička.

Nominace v kategorii pozemní stavby Kolínska

Gestoři: J. Pittel, P. Linhart

  1. Výrobní závod BIOENERGO ul. Pod Hroby v Kolíně
  2. Rodinný dům T. Vondráka na stp. 8062 ul. Míru v Kolíně
  3. Výrobna cukrovinek Musilová Pňov-Předhradí
  4. Bezdotyková automyčka ul. Mikuláše Alše v Kolíně
  5. Obchod PROFIZOO čp.1044 ul. Kremličkova v Kolíně
  6. Volejbalové kurty Borky v Kolíně
  7. Adaptace prostor v divadle na galerii v Kolíně
  8. Adaptace přístavního domku na restauraci ul. Rybářská v Kolíně
  9. Rekonstrukce Základní školy Bezručova v Kolíně
  10. Rekonstrukce Základní školy Bezručova v Kolíně
  11. Workoutové hřiště ul. Brankovická v Kolíně
  12. Budova asistované reprodukce PRONATAL v Kolíně
  13. Výrobní závod Ingersoll-Rand na stp.478 v ko.průmyslové zóně
  14. Výrobna STACHEMA v Červených Pečkách
  15. Rekonstrukce Mateřské školy Masarykova v Kolíně
  16. Administrativní budova Autodoprava Honz u Veltrub

Nominace v kategorii stavby Kutnohorska

Gestor: M. Matyášová

  1. Rekonstrukce Spolkového domu čp.146 ul. Lierova v Kutné Hoře
  2. Rekonstrukce tvrze Malešov
  3. Rozhledna z kyklopského zdiva na Kaňku
  4. Přestavba sokolovny v Malíně
  5. Řadové domy Za Netřebským špejcharem v Církvici
  6. Úpravy Městských sadů v Kutné Hoře
  7. Rodinný dům čp.1036 ul. Liliová v Kutné Hoře
  8. Rodinný dům čp.1038 ul. Jasmínová v Kutné Hoře
  9. Regenerace sídliště v Kutné Hoře
  10. Bytový dům čp.648 ul. Waldhauserova v Kutné Hoře
  11. Rekonstrukce budovy čp.6 ul. Ku Ptáku v Kutné Hoře
  12. Rekonstrukce domu čp.171 ul. Šultysova v Kutné Hoře

Nominace v kategorii dopravní stavby Kolínska

Gestor: M. Kulhánek

  1. Umělé minihřiště na Jiskře v Kolíně
  2. Hřiště školní družiny ul. Kmochova v Kolíně
  3. Chodníkový přivaděč k zálabským strojírnám v Kolíně
  4. Odbočovací pruhy z výpadovky na St. Kolín resp. Libenice
  5. Zahrada Mateřské školy Kollárova Český Brod
  6. Rekonstrukce hřiště Základní školy Prokopa Velikého v Kolíně
  7. Cykloodpočívadlo u visuté lávky v Kolíně
  8. Hřiště Základní školy Sendražice
  9. Školní zahrada Tuklaty

Nominace v kategorii stavby Nymburska

Gestor: E. Rathousová

  1. Rekonstrukce ul. Letců R.A.F. v Nymburce
  2. Rekonstrukce penzionu Bomber v Přerově n/L
  3. Bytový dům ul. Lázeňská v Poděbradech
  4. Most přes Cidlinu v Libici
  5. Areál firmy NorWit v Pískové Lhotě